Upravit stránku

V tuto chvíli nabízíme tyto pracovní pozice -

REFERENT / REFERENTKA obchodního oddělení
vhodné i pro šikovného absolventa SŠ

Náplň práce:

  • vystavování prodejních dokladů a mezinárodních nákladových listů

  • administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení

  • komunikace se zákazníky

  • evidence objednávek

  • vedení pokladny

  • zástup ostatních pozic na obchodním oddělení

  • příležitostná účast na marketingových akcích pro zákazníky

Očekáváme:

  • ukončené SŠ s maturitou

  • komunikativní znalost německého jazyka

  • práci na PC - MS Office, internet

  • organizační schopnosti a dovednosti

  • příjemné vystupování a jednání

  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci

  • řidičský průkaz skupiny B

  • praxi na obdobné pozici výhodou

  • znalost maďarského jazyka výhodou

  • vhodné i pro šikovného absolventa SŠ

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české rodinné firmy s dlouholetou tradicí

  • příjemné pracovní prostředí

  • možnosti zvýhodněného firemního stravování, stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • práci na plný úvazek

  • výuka/konverzační hodiny anglického jazyka

  • možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

  • možnost kariérního postupu

OBCHODNÍCI PRO RŮZNÉ REGIONY ČR
pro rozšíření našeho obchodního týmu

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oboru, vč. vedení osobních obchodních jednání se zákazníky

  • udržování a rozvoj vztahů se zákazníky v určeném regionu

  • zpracování obchodních nabídek a smluv, práce s firemním systémem SQL

  • spolupráce s centrálou ve VČ kraji - ochota dojíždět pravidelně ve 14ti denních intervalech na centrálu společnosti

Požadujeme:

  • prokazatelně obchodní zkušenosti na podobné pozici ve stavebnictví - min. 3 roky

  • SŠ vzdělání

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost práce na PC (MS Office, internet)

  • výborné prodejní, prezentační a komunikační dovednosti, příjemné a seriózní vystupování

  • spolehlivost a proaktivitu, tah na branku

  • týmového ducha

  • zodpovědnost a loajalitu

  • samostatnost, trpělivost a empatii

Nabízíme:

  • příjemné motivační finanční ohodnocení

  • provize z prodeje

  • provize za nové zákazníky

  • dlouhodobou perspektivu uplatnění

  • služební automobil, telefon, notebook

  • stravné v maximální výši

  • po zapracování možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

  • přátelský kolektiv

  • možnost seberealizace - inovativní myšlenky vítány

  • vstupní zaškolení v problematice hydroizolací

  • zázemí silné, stabilní rodinné společnosti

  • příspěvky na firemní akce

MANAŽER / MANAŽERKA PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU
na novou pracovní pozici

  • monitoring trhu

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oboru za účelem vytvoření zákaznické sítě

  • vedení osobních obchodních jednání

Požadujeme:

  • prokazatelné obchodní zkušenosti na podobné pozici ve stavebnictví - min. 3 roky

  • znalost místního trhu a obchodních kontaktů

  • výborné prodejní, prezenční a komunikační dovednosti, příjemné a seriózní vystupování

  • samostatnost, zodpovědnost a loajalitu

Nabízíme:

Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás naše inzeráty oslovily, neváhejte nás kontaktovat. Možná hledáme právě Vás...

Motivační dopis společně s životopisem s uvedením místa působnosti prosím zasílejte výhradně písemně na antesova@charvat.cz