Kariéra

V tuto chvíli nabízíme volné pracovní pozice -

REFERENTKA/FAKTURANTKA obchoního oddělení s NJ

Pracovní pozice je vhodná pro absolventy.

Náplň práce:

  • administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení
  • komunikace se zákazníky
  • evidence objednávek
  • vystavování prodejních dokladů a mezinárodních nákladových listů
  • vedení pokladny
  • zástup ostatních pozic na obchodním oddělení
  • příležitostná účast na marketingových akcích pro zákazníky

Co očekáváme:

  • ukončené SŠ s maturitou
  • nezbytnou znalost německého jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • práci na PC - MS Office, internet
  • organizační schopnosti a dovednosti
  • příjemné vystupování a jednání
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • znalost maďarského jazyka výhodou

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní české rodinné firmy s dlouholetou tradicí
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost firemního stravování, stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • práci na plný úvazek
  • výuku/konverzační hodiny anglického jazyka
  • možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • možnost karierního postupu

Váš životopis nám můžete zaslat emailem na . Těšíme se na Vás.

ŘIDIČ PRO MEZINÁRODNÍ KAMIONOVOU DOPRAVU

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny "C"
  • profesní a zdravotní způsobilost
  • samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost

V případě zájmu prosím kontaktujte paní Martinu Kynclovou telefonicky na +420 777 170 349 nebo emailem na .

VÝROBNÍ DĚLNÍK

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, prosím kontaktujte pana Davida Bursu - telefonicky na +420 777 170 215 nebo emailem na .

Tisknout