Upravit stránku

EKONOM
nástup od prosince 2023, nástupní mzda 60000 - 80000 Kč

O pozici:

Máte zkušenosti jako finanční či hlavní účetní? Máte zkušenosti se sestavováním finančních výkazů? Hledáte novou výzvu?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • ekonom ve výrobní společnosti s obratem 500 mil. Kč a 120 zaměstnanci
  • zodpovídá za komplexní zpracování účetní agendy vč. mezd
  • zpracování veškerých daňových přiznání a statistických výkazů
  • provádění účetních závěrek
  • spolupráce s auditorem při ověřování roční účetní závěrky
  • pracovník na této pozici podléhá přímo představenstvu a.s.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví, nejlépe v pozici hlavního účetního s odpovědností za komplexní zpracování účetnictví
  • samostatná orientace v zahraničních operacích - export výrobků do EU
  • řídící schopnosti - vedení menšího kolektivu
  • zodpovědnost, loajalitu, samostatnost, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci ve stabilním týmu rodinné české firmy
  • předpoklad profesního růstu na pozici ekonomického ředitele
  • dohled mentora
  • odborné kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkon práce Doudleby nad Orlicí

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Janovcová - pouze písemné nabídky zasílejte emailem na janovcova@charvat.cz