26.01.2017 14:25

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE

V tuto chvíli nabízíme tuto volnou pracovní pozici. Do našeho týmu hledáme -

ASISTENT / ASISTENTKA obchodního a ekonomického oddělení

Náplň práce:

Obchodní oddělení

  • podpora týmu obchodních zástupců a obchodní ředitelky – obchodní korespondence
  • účast na obchodních jednáních včetně občasných cest do zahraničí
  • organizační zajištění marketingových akcí pro zákazníky a účast na nich
  • zástup na prodejním oddělení

Ekonomické oddělení

  • zpracování odchozí pošty
  • zpracování personální agendy v rozsahu: cestovní náhrady zaměstnanců (kontrola a výpočet náhrad, zpracování cestovních příkazů), pracovní úrazy – spolupráce s bezpečnostním technikem
  • vedení zahraniční pokladny
  • fakturace přeprav
  • evidence a správa pracovnělékařských prohlídek
  • evidence zaměstnanců a jejich školení, aktualizace, tisk prezenčních listin atd.
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků
  • správa pojištění zaměstnanců proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • kvalifikovaný zástup personalisty při administraci vstupu a výstupu zaměstnanců

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B
  • výbornou znalost NJ nebo ANJ slovem i písmem
  • znalost kancelářských programů MS Office (Powerpoint, Excel, Word)
  • ochotu příležitostně cestovat
  • zodpovědnost, samostatnost, kreativitu, organizační schopnosti

Výhodou:

  • znalost maďarského jazyka
  • zkušenosti v marketingové a obchodní činnosti

Nabízíme:

  • možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • příspěvek na stravování, stravenky zdarma
  • další vzdělávání (např. výuka ANJ v rámci společnosti)
  • možnost kariérního postupu

Máte-li o tuto pozici zájem, zašlete nám svůj životopis emailem paní Zuzaně Fialové na

Tisknout